Серія книг «Гаррі Поттер»

Серія книг «Гаррі Поттер»На Гаррі Поттері виросло вже кілька поколінь дітей. Ті діти, що в дев’яності зачитувалися першими книгами Джоан Роулінг, тепер самі батьки і давно прочитали улюблений цикл книг своїм дітям.

Гаррі Поттер – серія книг, що стала, без перебільшення, найпопулярнішою серією у світі. Злиденна викладачка, мама – одинак ​​стрімко перетворилася на найбагатшу письменницю світу. Її герої давно набули самостійного життя. Ми вважаємо їх не книжковими персонажами, а справжніми людьми. І це головне досягнення Роулінг: ми одразу повірили, що Гоґвортс існує.

Отже, ми пам’ятаємо, як усе починалося. Гаррі Поттер – хронологія книг починається з історії Гаррі Поттер і філософський камінь. Саме в цьому томі ми знайомимося з бідним сиротою, який живе в коморі під сходами, який збирається святкувати найсумніший день у році – день народження, про який ніхто, крім нього, не пам’ятає. Але саме ця дата змінить його життя назавжди. Гаррі дізнається, що він – чарівник, дізнається про походження свого незвичайного шраму, познайомиться з людиною – горою і вирушить у захоплюючу подорож.

“Гаррі Поттер” Джоан Роулінг – історія на всі часи, тому не зайвим буде освіжити у пам’яті хронологію книг.

Книга 1. “Гаррі Поттер і філософський камінь”

"Гаррі Поттер і філософський камінь"Найперша книга про сироту на ім’я Гаррі, який раптово дізнається, що є чарівником і може навчатися у школі Чарівництва та Чарівництва під назвою Гоґвортс. У цій частині Гаррі знайомиться зі своїми майбутніми друзями Роном і Герміоною, вчить перші заклинання і вперше стикається зі смертельним ворогом – лордом Волан-де Мортом, який десять років тому знищив безліч добрих чарівників, включаючи батьків самого Гаррі Поттера.

Книга 2. “Гаррі Поттер і Таємна кімната”

Гаррі Поттер і Таємна кімнатаДруга книга відповідає другому році навчання Гаррі, Рона та Герміони у Гоґвортсі. Навчальний рік починається як завжди, але дуже скоро в школі починають відбуватися похмурі та таємничі напади на учнів.
 
 
 
 
Книга 3. “Гаррі Поттер i в’язень Азкабану”

"Гаррі Поттер і в'язень Азкабану"У третій книзі Гаррі несподівано дізнається про існування хрещеного батька. Тільки ось, здається, новоспечений родич винен у смерті батьків хлопчика і одержимий ідеєю дістатися Гаррі.
 
 
 
 
 
Книга 4. “Гаррі Поттер і келих вогню”

Гаррі Поттер і келих вогнюУ Гоґвортсі вирішують провести Турнір Трьох Чарівників – змагання між учнями трьох найстаріших магічних шкіл. Однак цього року щось йде не так, і Турнір Трьох Чарівників, попри суворі правила, стає змаганням між чотирма учнями.
 
 
 
 
Книга 5. “Гаррі Поттер i Орден Фенікса”

Гаррі Поттер i Орден ФеніксаУ міру того, як Гаррі та його друзі підростають, їх пригоди стають все більш небезпечними, а будні все більш схожими на життя типових підлітків із сварками, закоханостями, проблемами з навчанням та пошуком себе. Тим більше що й у чарівному світі не все гладко – Волан-де-Морт нарощує колишню силу та вербує прихильників, хоча далеко не всі готові до цього повірити.
 
 
 
Книга 6. “Гаррі Поттер і Напівкровний Принц”

Гаррі Поттер і Напівкровний ПринцУ світі магів все погано – Темний Лорд дійсно повернувся, і тепер це помічають навіть магли, тобто звичайні люди, не наділені магічними здібностями. Гаррі Поттер продовжує вчитися чаклунству та чарам, тим більше що до нього в руки потрапляє пошарпаний підручник, підписаний як «власність напівкровного Принца». На його полях можна зустріти багато безцінних порад. Ким же був цей Принц, другом чи ворогом?

Книга 7. “Гаррі Поттер i Смертельні реліквії”

Гаррі Поттер i Смертельні реліквіїЗаключна, найпохмуріша частина серії, в якій Гаррі доведеться віч-на-віч зіткнутися з жахливим злом.
 
 
 
 
 
 
 
У 2016 році вийшла п’єса “Гаррі Поттер і прокляте дитя”. Це творіння у двох частинах Джека Торна, написане у співавторстві з Джоан Роулінг.

Гаррі Поттер і прокляте дитяВосьма історія. Минуло дев’ятнадцять років. Нова п’єса Джека Торна, що базується на новій, оригінальній історії, написаній Дж.К. Роулінг, Джеком Торном та Джоном Тіффані. Восьма історія про Гаррі Поттера та перша історія, поставлена ​​в театрі. Бути Гаррі Поттером завжди непросто. Ось і зараз йому, надміру завантаженому роботою в міністерстві магії, чоловікові та батькові трьох дітей шкільного віку, доводиться нелегко. І поки Гаррі намагається боротися з минулим, яке в минулому залишатися зовсім не хоче, його молодший син Альбус бореться із вантажем сімейної спадщини, яка йому ніколи не подобалася. Минуле і сьогодення зловісно перетікають одне в одного, а батькові та синові стає очевидною нелегка істина: морок часом приходить із найнесподіваніших місць.

Також у серії вийшло кілька офіційних доповнень:

«Казки Барда Бідля»

“Квідич крізь віки”

«Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда»

Ua-Ebook
Додати коментар