“Казки Барда Бідла” Джоан Роулінг

"Казки Барда Бідла" Джоан Роулінг Назва: Казки Барда Бідла
Автор: Джоан Роулінг
Рік видання 2015
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги для підлітків, Зарубіжні дитячі книги, Дитяча проза, Дитяча фантастика, Дитячі пригоди, Зарубіжна фантастика
Серія Гаррі Поттер
ISBN: 978-966-7047-78-8
Фрагмент

Про книгу “Казки Барда Бідла” Джоан Роулінг

Казки барда Бідла («The Tales of Beedle the Bard») безпосередньо пов’язані з книгами про Гаррі Поттера. Це п’ять абсолютно несхожих казкових історій, читання яких викликає то захоплення, то сміх, а то й тривожне відчуття смертельної загрози. І маґлам, і чарівникам буде вельми цікаво ознайомитися з коментарями Албуса Дамблдора, у яких він ділиться невідомою досі інформацією про життя Гоґвортсу. Унікальна й магічна книжка з ілюстраціями самої Дж. К. Ролінґ.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Казки Барда Бідла” Джоан Роулінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар