«Сонце сходить. Вибрані твори» Валер’ян Підмогильний 🇺🇦 Українська класика
«Сонце сходить. Вибрані твори» Валер’ян Підмогильний
0105
Ua-Ebook
«Лель і Полель» Іван Франко 🇺🇦 Українська класика
«Лель і Полель» Іван Франко
074
Ua-Ebook
«Фіолетова тінь. Добірка української містичної прози» Галина Пагутяк, Дмитро Тягнигоре, Степан Васильченко, Наталія Кобринська, Олекса Стороженко, Богдан Лепкий, Григорій Квітка-Основ’яненко, Святослав Ольшенко-Вільха, Ганна Барвінок, Василь Королів-Старий, Марія Фоя 🇺🇦 Українська класика
«Фіолетова тінь. Добірка української містичної прози» Галина Пагутяк, Дмитро Тягнигоре, Степан Васильченко, Наталія Кобринська, Олекса Стороженко, Богдан Лепкий, Григорій Квітка-Основ’яненко, Святослав Ольшенко-Вільха, Ганна Барвінок, Василь Королів-Старий, Марія Фоя
0108
Ua-Ebook
«Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде 🇺🇦 Українська класика
«Сестри Річинські. Том ІІ» Ірина Вільде
0100
Ua-Ebook
«Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики» Павло Загребельний 📒 Класична проза
«Тисячолітній Миколай. Частина 1. Полювання на хлястики» Павло Загребельний
077
Ua-Ebook
Аудіокнига «Чого являєшся мені у сні?» Іван Франко 🎧 Аудіокниги
Аудіокнига «Чого являєшся мені у сні?» Іван Франко
0151
Ua-Ebook
«Тут були ми» Артур Дронь 🇺🇦 Вірші українських поетів
«Тут були ми» Артур Дронь
0239
Ua-Ebook
«Сестри Річинські. Том 1» Ірина Вільде 🏛 Література 20 століття
«Сестри Річинські. Том 1» Ірина Вільде
0153
Ua-Ebook
Аудіокнига «Собор» Олесь Гончар 🎧 Аудіокниги
Аудіокнига «Собор» Олесь Гончар
0151
Ua-Ebook
Аудіокнига «Сповідь стукача» Анатолій Дімаров 🎧 Аудіокниги
Аудіокнига «Сповідь стукача» Анатолій Дімаров
0134
Ua-Ebook

Українська класика – це безсмертні твори, які стали символами національної літератури та мають особливе значення для українського народу. Ці книги переносять нас у світ минулих епох і розкривають перед нами багатий духовний світ українського народу.

Українська класика має глибокий зв’язок з історією та культурою України. Це твори, які відображають життя, побут, звичаї та традиції українського народу. Вони розкривають неповторність українського характеру, його сили, мудрості та незламності.

Українська класика не тільки привертає своєю майстерністю у використанні мови та образності, але й має глибоке філософське зміст. Вона ставить перед нами великі питання про людську сутність, любов, справедливість, вірність та самовизначення. Ці твори надихають на думку, спонукають до саморозвитку та розкривають нам важливі життєві цінності.

Українська класика також відіграє важливу роль у формуванні національної ідентичності. Вона передає та зберігає українську мову, традиції та історичну пам’ять. Ці книги є джерелом національного гордості та самосвідомості, а також спонукають до пізнання власних коренів та цінностей.