«Гаррі Поттер i Орден Фенікса» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер i Орден Фенікса» Джоан РоулінгНазва: Гаррі Поттер i Орден Фенікса
Автор: Джоан Роулінг
Рік видання 2003
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Гаррі Поттер
ISBN: 966-7047-42-3
Фрагмент
 
 
 

Про книгу «Гаррі Поттер i Орден Фенікса» Джоан Роулінг

Представляємо вашій увазі п’яту книгу про Гаррі Поттера! Джоан Роулінг писала книгу Гаррі Поттер і Орден Фенікса протягом трьох років. Вона вийшла найдовшою у сазі та розкриває несподівані таємниці життя улюблених героїв.

Гаррі щороку з нетерпінням чекає кінця літніх канікул та повернення до магічного світу. Але цього року магічний світ порушив спокій спекотного вечора Тисової вулиці — на Дадлі та Гаррі нападають дементори, змусивши використати Патронус. Тепер юного чарівника судитимуть у Міністерстві магії і, можливо, на нього навіть чекає відрахування з Гоґвортсу.

А з Азкабану, неприступної в’язниці для найнебезпечніших чарівників, втекли Пожирачі смерті. Ходять моторошні чутки про те, що Волан-де-Морт повстав і тепер збирає армію… У Школі Чарівництва та Чарівництва тепер заправляє порядком Долорес Амбрідж, а учні організовують Армію Дамблдора — практичні заняття із захисту від темних мистецтв.

Ця частина про Хлопчика-котрий-вижив стала похмурішою та серйознішою. Головний герой росте разом із читачами — тепер йому доводиться приймати дорослі рішення та миритися з тяжкими втратами.

Що за загадковий Орден Фенікса, до якого належали батьки Гаррі? Звідки беруться дивні видіння про Темного Лорда? І що станеться з Гоґвортсом під проводом Долорес Амбрідж? Щоб отримати відповіді на ці запитання, потрібно купити книгу «Гаррі Поттер та Орден Фенікса» українською мовою — 5-ту книгу про пригоди Гаррі Поттера та його друзів!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Гаррі Поттер i Орден Фенікса» Джоан Роулінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар