«Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг

«Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан РоулінгНазва: Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда
Автор: Джоан Роулінг
Рік видання 2018
Жанри: Зарубіжне фентезі, Зарубіжна фантастика, Книги для підлітків, Сучасна зарубіжна література
Серія Гаррі Поттер
ISBN: 978-617-585-187-6
Фрагмент

Про книгу «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг

«Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» – це другий сценарій п’ятисерійного фільму, задуманого авторкою світових книжкових бестселерів про Гаррі Поттера, на основі якого було знято успішний фільм з володарем премії «Оскар» Едді Редмейном у ролі магізоолога Ньюта Скамандера.

Дія фільму відбувається в 1927 році, через декілька місяців після того, як Ньют Скамандер допоміг викрити й полонити сумнозвісного темного чак­луна Ґеллерта Ґріндельвальда. Переносячи глядача з Нью-Йорка до Лондона й Парижа, ця історія, сповнена таємниць і чарів, відкриває нову дивовижну сторінку подій у чаклунському світі.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Фантастичні звірі. Злочини Ґріндельвальда» Джоан Роулінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар