«Гаррі Поттер i Смертельні реліквії» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер i Смертельні реліквії» Джоан РоулінгНазва: Гаррі Поттер i Смертельні реліквії
Автор: Джоан Роулінг
Рік видання 2007
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників, Зарубіжні дитячі книги, Дитяча проза, Дитяча фантастика, Дитячі пригоди, Книги для підлітків
Серія Гаррі Поттер
ISBN: 978-966-7047-70-2
Фрагмент

Про книгу «Гаррі Поттер i Смертельні реліквії» Джоан Роулінг

Закінчилося дитинство Гаррі, і разом з ним пішла наївність, казковість та уявна безпека з навколишнього світу. Де гра в квідич, перші уроки, мудрі та добрі вчителі? Хто тепер взагалі мудрий, хто добрий, і чи друзі залишаться поруч? Казковий світ перетворився на смерть, що крадеться. Але це самотність, в яку занурюється Гаррі на своєму останньому шляху – це самота більше, ніж смерть. Виявилося, занадто у багатьох є справжнє обличчя, яке до пори невидиме. Яке темне минуле приховував великий маг сучасності Дамблдор? Хто залишиться живим в останньому полюванні на хоркруксів і Волан-де-Морта? Джоан Роулінг розкриває свої секрети, і змушує побачити різницю між друзями та ворогами, та відсутність різниці між Добром та Злом.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Гаррі Поттер i Смертельні реліквії» Джоан Роулінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар