«Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан РоулінгНазва: Гаррі Поттер і Напівкровний Принц
Автор: Джоан Роулінг
Рік видання 2005
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Гаррі Поттер
ISBN: 978-966-7047-29-0
Фрагмент
 
 

Про книгу «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг

Після подій у Відділі таємниць у Міністерства магії не залишилося сумнівів – Темний Лорд повернувся. Тепер він діє відкрито, викрадаючи чарівників та вчиняючи терор у всій Британії.

Учні Школи Чарівництва та Чарівництва продовжують вчитися, дружити та закохуватися, але більше не почуваються у безпеці, як раніше. Альбус Дамблдор разом із Гаррі намагаються розгадати загадку хрестарів, у яких Волан-де-Морт уклав душу. Для цього директор запрошує на посаду вчителя зілля старого знайомого — професора Слизнорта, який розповів юному Тому Реддлу про страшний ритуал. Завдяки дивному підручнику якогось принца-напівкровки, він стає найкращим учнем і втирається в довіру вчителю.

У книзі «Гаррі Поттер і напівкровний Принц» Джоан Роулінг занурює читачів у похмуру атмосферу очікування небезпеки. Тепер темна магія — не рідкість на сторінках роману, і героям доведеться протистояти їй.

Хто завгодно може виявитися зрадником. Темрява згущується над Гоґвортсом і настає битва. Чи встигнуть наші герої зупинити вторгнення смертерів?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц» Джоан Роулінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар