«Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг

«Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан РоулінгНазва: Гаррі Поттер i в’язень Азкабану
Автор: Джоан Роулінг
Рік видання 1999
Жанри: Книги про чарівників, Зарубіжне фентезі, Книги для підлітків, Зарубіжні дитячі книги, Дитяча проза, Дитяча фантастика, Дитячі пригоди, Зарубіжна фантастика
Серія Гаррі Поттер
Фрагмент

Про книгу «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг

Написана Джоан Роулінг книга «Гаррі Поттер і вязень Азкабану» – третя книга про пригоди Хлопчика-зі-шрамом, яка підкорила цілий світ!

Гаррі Поттер – незвичайний хлопчик. Він дуже не любить літні канікули, адже цей час він проводить в будинку своїх дядька й тітки Дурслі. А вони терпіти не можуть чарівників.

Одного разу, втікши від ненависних родичів, Гаррі підбирає автобус «Нічний Лицар», який везе його прямісінько до рятівного магічного світу. Але тепер він не такий безпечний як раніше. Через дванадцять довгих років на свободу вибрався найнебезпечніший злочинець вязниці Азкабан і спадкоємець самого Волан-де-Морта – Сіріус Блек! Кажуть, ніби це він зрадив Джеймса та Лілі Поттер, а тепер шукає самого Гаррі щоб закінчити почате Темним Лордом.

Для охорони Гоґвортсу були покликані жахливі дементори – вартові Азкабану. Але чи зможуть вони захистити учнів? Адже є зрадник, який готовий відкрити шлях злочинцеві …

У 3 книзі Гаррі Поттеру і його друзям, Рону і Герміоні, доведеться знову зіткнутися зі злими чарами і розкрити старі секрети.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Гаррі Поттер i в’язень Азкабану» Джоан Роулінг

Торжественно клянусь, что замышляю шалость и только шалость!

Последствия наших поступков всегда так сложны, так разнообразны, что предсказание будущего и впрямь невероятно трудная задача.

И по гладкой поверхности карты вдруг пробежали слова, как будто их выводила чья-то невидимая рука…

«-М-р Лунатик приветствует профессора Снегга и нижайше просит его не совать длинного носа не в свои дела.

— М-р Сохатый присоединяется к м-р Лунатику и хочет добавить, что профессор ещё урод и кретин.

— М-р Бродяга расписывается в своем изумлении, что такой идиот стал профессором.

— М-р Хвост приветствует профессора Снегга и советует ему, чёртовому неряхе, вымыть наконец голову.»

Не доверяй вещам, которые умеют думать; кто знает, что у них на уме?

Ua-Ebook
Додати коментар