«#ЯНеБоюсьСказати» Настя Мельниченко

«#ЯНеБоюсьСказати» Настя МельниченкоНазва: #ЯНеБоюсьСказати
Автор: Настя Мельниченко
Рік видання 2017
Жанри: Історії з життя, Книги для підлітків
ISBN: 978-966-03-7753-0
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «#ЯНеБоюсьСказати» Настя Мельниченко

У 2016 році тег «#ЯнеБоюсьСказати» дуже швидко розійшовся в соціальних мережах та навіть став міжнародним. Анастасія Мельниченко, авторка тегу та цієї книжки, бажала показати, наскільки поширене насильство та чому необхідно боротися з табуюванням цієї теми.

Наступним кроком активістки стало написання книги «#ЯнеБоюсьСказати». Вона має на меті відверто розповісти молодим читачам та їхнім батькам про проблеми насильства та боротьбу з ним, гармонійних відносинах та сексуальне партнерство.

Завдяки книзі «#ЯНеБоюсьСказати. Найвідвертіша книжка для підлітків» читач дізнається:

що робити, якщо ви пережили сексуальне насильство;

звідки береться насильство;

про міфи навколо сексу, від яких варто позбутися;

як виявити насильство над дитиною та правильно на нього реагувати та багато іншого!

«#ЯнеБоюсьСказати» — найсміливіша книжка про сексуальне виховання в Україні, позбавлена упереджень. Вона піднімає питання солідарності, булінга, об’єктивізації та фемінізму, розповідає про види та способи насильства. Окрему увагу приділено взаємодії з органами порядку.

Книга «#ЯнеБоюсьСказати» адресована в першу чергу підліткам та просто молодим людям, які хочуть більше дізнатися про безпечне статеве життя та стосунках із партнерами, а також сучасним турботливим батькам, які хотіли б допомогти підлітку в період дорослішання та не допускати поширених помилок у вихованні дитини.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «#ЯНеБоюсьСказати» Настя Мельниченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «#ЯНеБоюсьСказати» Настя Мельниченко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «#ЯНеБоюсьСказати» Настя Мельниченко

Ua-Ebook
Додати коментар