«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

«Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем ГедліНазва: Чорна тінь. Книга 2
Автор: Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі
Рік видання 2024
Жанри: 👧🏻 Книги для підлітків, 🧜🏻‍♀️ Фентезі
ISBN: 9786178383152
Фрагмент
 

Про книгу «Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

Книга “Чорна тінь. Книга 2” Себастьяна де Кастелла та Сема Гедлі — це захоплююча подорож у світ магії, інтриг та небезпеки. Головний герой, Келлен, виявляється у складній ситуації, де він мусить боротися зі своєю минувшиною та злочинними діями. Його союзники — незвичайні та загадкові персонажі, які разом з ним опиняються в середині смертельної змови.

Справжня небезпека — чорна тінь, що поширюється на кордоні та загрожує життю та магічному світові. Келлену та його товаришам доведеться розкрити таємницю за таємницею та боротися з могутніми силами, щоб зупинити поширення цієї чуми. Але що саме приховується за чорною тінню, і як вони зможуть зупинити цю магічну загрозу — ви дізнаєтесь лише прочитавши цей захоплюючий роман.

Розкрийте таємниці, ризикуйте разом з героями та підкоріться викликам магічного світу у “Чорній тіні. Книга 2”. А що саме трапиться з головними героями, і як вони зможуть врятувати світ від знищення — це лише один з численних сюжетних поворотів, які чекають на вас у цій захопливій книзі.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чорна тінь. Книга 2» Себастьян де Кастелл, Сем Гедлі

Ua-Ebook
Додати коментар