«Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

«Рілла з Інглсайду» Люсі Мод МонтгомеріНазва: Рілла з Інглсайду
Автор: Люсі Мод Монтгомері
Рік видання 1921
Жанри: Дитяча проза, Дитячі пригоди, Зарубіжна класика, Зарубіжні дитячі книги, Книги для підлітків, Література 20 століття
ISBN: 978-966-2647-28-0
Фрагмент

Про книгу «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Дія роману розпочинається 28 червня 1914 року ― у день, що назавжди змінив хід світової історії. Попереду в героїв – а передовсім у Рілли, наймолодшої доньки Енн і Гілберта Блайтів ― чотири складні й болісні роки тривоги, страху та жертв, пізнання болю втрат… а проте й невимовної любові та безцінного душевного розвитку на тлі великої війни. Надзвичайно щира, жива та завжди сучасна оповідь про звичне життя в незвичних, неприродних умовах, що назавжди змінить і персонажів, і читачів заключної частини циклу романів про долю Енн Ширлі.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Рілла з Інглсайду» Люсі Мод Монтгомері

Ua-Ebook
Додати коментар