«Подорож на край ночі» Луї-Фердінан Селін

«Подорож на край ночі» Луї-Фердінан СелінНазва: Подорож на край ночі
Автор: Луї-Фердінан Селін
Рік видання 2024
Жанри: 🏛 Зарубіжна класика
ISBN: 9786175516850
Фрагмент
 

Про книгу «Подорож на край ночі» Луї-Фердінан Селін

Книга “Подорож на край ночі” Луї-Фердінана Селіна — це захоплююча подорож у світ правдивості та розчарувань. Перша робота письменника стала митцем, який відверто відобразив життя без ілюзій, з усіма його пристрастями та недоліками. Читачі та критики були шоковані тим, наскільки автор неперевершено передав жалюгідність і протиріччя людської долі.

У цій книзі ви знайдете глибокі міркування про кохання, порядність та патріотизм, які Луї-Фердінан Селін розглядає з песимістичним поглядом, але при цьому майстерно вибудовує сюжет, який не залишить вас байдужими. Відвертість і сміливість автора вражають, а його майстерне володіння мовою робить кожен рядок цієї книги неперевершеним шедевром.

Зануртеся у світ “Подорожі на край ночі” і дізнайтеся більше про те, що ховається за видимими образами та звичними поняттями. А що саме трапиться з героями у цьому захоплюючому романі, ви дізнаєтесь лише прочитавши його до кінця.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Подорож на край ночі» Луї-Фердінан Селін на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Подорож на край ночі» Луї-Фердінан Селін

Ua-Ebook
Додати коментар