«Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт

«Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан СвіфтНазва: Скорочено Мандри Гуллівера
Автор: Джонатан Свіфт
Рік видання 1726
Жанри: Твори Скорочено, 🎓 Шкільні підручники, Список шкільної літератури 9 клас, Зарубіжна класика, Соціальна фантастика, Гумористична фантастика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт

Один найвидатніших творів світової літератури — «Мандри Ґуллівера», написаний знаменитим англійським письменником Джонатаном Свіфтом (1667–1745). У формі фантастичної оповіді про подорожі Ґуллівера до різних вигаданих країн Свіфт жорстоко висміює державний лад та суспільні порядки сучасної йому Англії і виступає непримиренним ворогом брехні, лицемірства й тиранії. На жаль, світ і люди в ньому майже не змінюються, тому «Мандри Ґуллівера» сприймаються актуально завжди і в кожній країні, зокрема і в нашій, і саме сьогодні.

«Мандри Гуллівера» (1726) складаються з чотирьох частин, що зображують подорож героя до Ліліпутії, країни велетнів Бробдінгнег, держави з летючим островом Лапути і до країни розумних коней-гуїгнгнмів, але за зовнішньою фантастичністю сюжету читачі впізнають їдку сатиру на політичне життя Англії першої третини ХVІІІ століття.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Скорочено Мандри Гуллівера» Джонатан Свіфт

Ua-Ebook
Додати коментар