«Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

«Різдвяна пісня в прозі» Чарльз ДіккенсНазва: Різдвяна пісня в прозі
Автор: Чарльз Діккенс
Рік видання 1843
Жанри: Список шкільної літератури 6 клас, Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Класична проза, Література 19 століття
ISBN: 978-617-7559-79-4
Фрагмент

Про книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

Чарлз Діккенс (1812–1870) — знаний англійський письменник вікторіанської доби, перу якого належать улюблені твори і дітей, і дорослих. Найвідоміші з них — «Домбі і син», «Пригоди Олівера Твіста», «Різдвяна пісня в прозі».

Головний герой повісті «Різдвяна пісня в прозі» — жорстокий і скупий стариган Скрудж, який зневажає радощі й свята, а обожнює лише гроші, постійно примножуючи власні статки. Навіть у Святвечір він заміряється працювати, аби збагатитися ще більше. Утім у святкові дні частенько трапляються дива.

Скруджа стрічають три Духи, які показують старигану його минуле, теперішнє, а також можливе майбутнє життя, якщо він не схаменеться й не опам’ятається від жадоби збагачення, якою просякнутий кожен його подих.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Різдвяна пісня в прозі» Чарльз Діккенс

Ua-Ebook
Додати коментар