«Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

«Острів Скарбів» Роберт Луїс СтівенсонНазва: Острів Скарбів
Автор: Роберт Луїс Стівенсон
Рік видання 1881
Жанри: 🎓 Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Книги про пригоди, Зарубіжні пригоди, Історичні пригоди, Морські пригоди
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

«Острів скарбів» — найвизначніший пригодницький роман талановитого англійського письменника Р. Л. Стівенсона (1850—1894). Таємнича карта, небезпечна експедиція, пірати — в цій історії є все для тих, хто захоплюється неймовірними пригодами. Головний герой роману, юний Джім Хокінс, бере участь у пошуку скарбів, які заховані на відлюдному острові знаменитим капітаном Флінтом. Сміливість і відвага Джіма та його друзів перемагають хитрість і жорстокість одноногого Джона Сільвера й допомагають їм знайти скарб і благополучно повернутися додому. Автор майстерно доводить, що саме такі герої потрібні молоді,а прихильність багатьох поколінь читачів, яка зробила цю книгу класикою світової літератури, тільки підтверджує вдалість такого рецепту пригод.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

Человек способен жить везде, куда бы его ни закинуло.

Пятнадцать человек на сундук мертвеца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Пей, и дьявол тебя доведет до конца

Йо-хо-хо! И бутылка рому!

Через час вы будете смеяться по-иному. А те из вас, кто останется в живых, позавидуют мертвым!

Знаю я вашего брата. Налакаетесь рому – и на виселицу.

Скачати безкоштовно книгу українською «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Острів Скарбів» Роберт Луїс Стівенсон

Ua-Ebook
Додати коментар