“Англійська мова. Граматика. Збірник вправ” Юрій Голіцинський, Ніна Голіцинська

"Англійська мова. Граматика. Збірник вправ" Юрій Голіцинський, Ніна ГоліцинськаНазва: Англійська мова. Граматика. Збірник вправ
Автор: Юрій Голіцинський, Ніна Голіцинська
Рік видання 2017
Жанри: Шкільні підручники, Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 978-966-498-234-1
Фрагмент
 

Про книгу “Англійська мова. Граматика. Збірник вправ” Юрій Голіцинський, Ніна Голіцинська

У збірнику подано вправи з усіх розділів англійської граматики. Вправи містять нескладну лексику, матеріал для запам’ятовування основних граматичних форм і вироблення навичок їхнього застосування. Збірник доповнено теоретичним матеріалом і словниками. Призначений для учнів 5-9 класів базових шкіл і шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Буде корисним для абітурієнтів, а також студентів молодших курсів вищих навчальних закладів.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Англійська мова. Граматика. Збірник вправ” Юрій Голіцинський, Ніна Голіцинська на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Англійська мова. Граматика. Збірник вправ” Юрій Голіцинський, Ніна Голіцинська

Ua-Ebook
Додати коментар