«Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко

«Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена ЛюбченкоНазва: Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною
Автор: Олена Любченко
Рік видання 2020
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7820-34-4
Фрагмент

Про книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко

Чи готові ви змінити життя, щоби стати щасливими назавжди? У виданні «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» психологиня Олена Любченко розповідає, де шукати причини, коли здається що все чудово, але відчуття щастя все одно немає. Вона пояснює важливість внутрішнього задоволення, балансу й адекватного розуміння щастя для гармонійного й усвідомленого життя. Авторка наводить приклади зі своєї психологічної практики та розбирає на реальних кейсах причини занепокоєння та поганого настрою. Також вона дає поради, що робити в подібних ситуаціях.

Зізнайтесь, чи відчували ви порожнечу всередині тіла, коли на перший погляд життя здавалось ідеальним? Якщо ви хоч на хвилину задумались над відповіддю, ця книга — ваш рятівник у світі важких рішень та емоційних гойдалок. Не вагайтесь — час переписати своє життя з чистого аркуша.

Олена Любченко— кандидатка психологічних наук, тренерка та медіапсихологиня. Вона працює з такими темами як емоційне та професійне вигорання, подружнє життя, психологія вибору.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко

Ua-Ebook
Додати коментар