«П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо

«П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз БурбоНазва: П’ять травм і масок, які заважають бути собою
Автор: Ліз Бурбо
Рік видання 2021
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-12-8543-9, 978-617-12-8544-6, 978-617-12-8340-4, 978-2-920932-18-0
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо

Так страшно… бути собою. Але чому? Хто змусив тебе вдягнути маску, щоб сховати справжнього себе? Ти зробив це, щоб не розчарувати батьків чи свого партнера? Або гра в хованки — це спроба замаскувати глибокі болючі рани? Та втеча від себе — лише тимчасове полегшення. Час зняти маску. Без страху та дискомфорту. Нарешті прийняти та полюбити себе з усіма шрамами та недосконалостями.

Ліз Бурбо певна, що «недосконалість» — вигадка і кожен з нас прекрасний та особливий. Головне — стати господарем свого життя. Спробуйте зазирнути вглиб себе, перетворіть щоденні неприємності та дрібні проблеми на можливості стати кращою версією себе, не бійтеся зачепити старі рани, бо саме вони підкажуть шлях до зцілення. Час зробити крок назад… щоб розігнатися і стати собою!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «П’ять травм і масок, які заважають бути собою» Ліз Бурбо

Ua-Ebook
Додати коментар