«Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар

«Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-ШахарНазва: Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди
Автор: Тал Бен-Шахар
Рік видання 2007
Жанри: Зарубіжна психологія, Загальна психологія, Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар

Тал-Бен Шахар – професор Гарвардського університету, більше 10 років вивчає і викладає тему щастя.

У чому “фішка” цієї книги? У тому, що її автор – професор Гарварду, а її перші читачі і критики – гарвардські студенти. Професор і його студенти займалися дослідженням простого питання: “яким чином ми можемо допомогти собі та іншим стати щасливішим” і застосовували знайдені ними принципи на практиці.

Замість того щоб запитувати, щасливий я чи ні, корисніше поставити інше питання: “Як мені стати щасливішим?” – Тал Бен Шахар

Коли ви прочитаєте цю книгу то дізнаєтесь: прo те, що таке щастя, чому «чи ти щасливий?” – дуже шкідливе питання і що потрібно питати натомість. Які необхідні складові щасливого життя, і як їх, власне, налаштувати, щоб відмовитися від трьох найпоширеніших моделей поведінки – гедонізму, нігілізму і щурячих перегонів – і навчитися нарешті бути щасливішим.

Бестселер The New York Times

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди» Тал Бен-Шахар

Ua-Ebook
Додати коментар