“Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі” Клаудія Гаммонд

"Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі" Клаудія ГаммондНазва: Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі
Автор: Клаудія Гаммонд
Рік видання 2019
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Мотивація, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7544-34-9
Фрагмент

Про книгу “Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі” Клаудія Гаммонд

У цій книжці авторка акумулювала всі свої знання про недооцінене і мало досліджене, але життєво необхідне мистецтво відпочинку і щедро ділиться його неочікуваними секретами. Детально розглядаючи й пояснюючи психологію та нейромеханіку десяти найпопулярніших способів релаксуючого дозвілля Клаудія пояснює, що, як і чому найбільш заспокійливо діє на різних людей.

Тут ви знайдете чіткі та дотепні дороговкази до збалансованішого життя, де мрія справді відпочити й нарешті розслабитися стане дійсністю.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі” Клаудія Гаммонд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Мистецтво відпочинку. Як перевести подих у сучасному світі” Клаудія Гаммонд

Ua-Ebook
Додати коментар