«Цілюща сила думки» Луіза Л. Хей

«Цілюща сила думки» Луіза Л. ХейНазва: Цілюща сила думки
Автор: Луіза Л. Хей
Рік видання 2018
Жанри: 🔝 Мотивація, 🔝 Особистісний ріст, 📈 Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 978-617-12-5087-1
Фрагмент

Про книгу «Цілюща сила думки» Луіза Л. Хей

Усі ми бажаємо одного – щастя. Щодня шукаємо його в обличчях випадкових перехожих, приємних дрібничках, малих і великих звершеннях. Нам здається, що щастя недосяжне, воно ходить далеко від нас. Ця книжка розкриє найзаповітнішу таємницю сховку щастя. Адже воно – у кожному з нас. Авторка пояснює, як відкинути всі негативні упередження й думки, що заважають бути щасливими та насолоджуватися життям. Вона радить звернутися до внутрішньої мудрості, полюбити та прийняти себе таким, яким ми є. Луїза Хей вчить долати бар’єри болю, страху та гніву і бути вдячним за всі дари Всесвіту. Ключ до щастя – у наших руках.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Цілюща сила думки» Луіза Л. Хей на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Цілюща сила думки» Луіза Л. Хей

Ua-Ebook
Додати коментар