«12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон

«12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан ПітерсонНазва: 12 правил життя. Як побороти хаос
Автор: Джордан Пітерсон
Рік видання 2019
Жанри: 🔝 Мотивація, 📈 Саморозвиток, самовдосконалення, 🔝 Особистісний ріст
ISBN: 978-617-7682-32-4
Фрагмент
 

Про книгу «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон

Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом.

Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «12 правил життя. Як побороти хаос» Джордан Пітерсон

Ua-Ebook
Додати коментар