“Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі” Дэниел Гоулман

“Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі” Дэниел ГоулманНазва: Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі
Автор: Дэниел Гоулман
Рік видання 2021
Жанри: 📈 Саморозвиток, самовдосконалення, 🔝 Історії з життя, 🔝 Мотивація, 🔝 Особистісний ріст, 💰 Особиста ефективність
ISBN: 978-966-982-222-2
Фрагмент

Про книгу “Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі” Дэниел Гоулман

Бестселер Деніела Ґоулмана «Емоційний інтелект» здійснив революцію в психології. У другій книжці про емоційний інтелект автор аналізує причини й запоруки успіху в бізнесі як окремого працівника, так і всієї організації, виокремлюючи навички, що вирізняють лідерів у будь-якій галузі.

На конкретних прикладах показано, як емоції, самоконтроль, комунікативні навички й здатність працювати в команді — тобто емоційний інтелект — впливають на успіх у житті та бізнесі. На думку автора, це важливіше за IQ, науковий ступінь та життєвий досвід. І що вища посада людини, то вагоміші ці навички.

Ґоулман наголошує на тому, що всі ми маємо потенціал для розвитку емоційного інтелекту на будь-якому етапі нашої кар’єри, а також дає нам рекомендації щодо підвищення власної ефективності.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі” Дэниел Гоулман на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Емоційний інтелект у бізнесі. Як стати успішним у житті та кар’єрі” Дэниел Гоулман

Ua-Ebook
Додати коментар