“Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані” Прітаджі, Крішнаджі

"Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані" Прітаджі, КрішнаджіНазва: Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані
Автор: Прітаджі, Крішнаджі
Рік видання 2020
Жанри: Саморозвиток, самовдосконалення, Релігія, Вікова психологія
ISBN: 978-966-500-860-6
Фрагмент

Про книгу “Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані” Прітаджі, Крішнаджі

Книга “Чотири священних секрети” назавжди змінить ваше життя. Ті сила, глибина та любов, що пронизують книгу, неодмінно відкриють ваші серця та свідомість до тієї неймовірної мудрості, яку в неї вклали автори книги – засновники Академії O&O, сучасної школи філософії та медитації, Кришнаджі та Притаджі.

Унікальність книги в тому, що її можна застосувати до реалій сучасного життя людей будь-якої соціальної, вікової та гендерної групи.

Спосіб донесення є дуже простим і доступним. Думка, яка буде постійно крутитися у вас в голові – “Як же це легко і зрозуміло. Як я жив/жила раніше, навіть не задумуючись над цим”. Люди, які займаються саморозвитком та самопізнанням, називають такі усвідомлення інсайтами. Велика кількість інсайтів гарантована.

Вся мудрість Притаджі і Кришнаджі взята з їхнього життя – з того, як вони ведуть свою соціальну і бізнес-діяльність, як керують академією, взаємодіють один з одним та виховують свою доньку.

Їхні інсайти щодо життя, розуму, свого “Я”, всесвіту й свідомості є проривом в людському мисленні, що випереджають час.

Їхня мудрість гармонійно поєднує два світи – бізнес і духовність, науку і містику, розум і серце.

Їхнє бачення полягає в тому, аби покласти кінець людським стражданням і стресу, які викликані егоцентричним, сфокусованим на собі мисленням, і пробудити людину до взаємозв’язку з усім сущим.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані” Прітаджі, Крішнаджі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Чотири священні секрети. Для любові та процвітання. Путівник до життя у красивому стані” Прітаджі, Крішнаджі

Ua-Ebook
Додати коментар