«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс КлірНазва: Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих
Автор: Джеймс Клір
Рік видання 2020
Жанри: 🔝 Мотивація, 📈 Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 978-966-948-375-1
Фрагмент

Про книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

«Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» – це книга, написана автором Джеймсом Кліром, який ділиться своїм досвідом у набутті корисних звичок та позбавленні шкідливих.

В книзі автор описує концепцію атомних звичок – мінімальних зусиль, необхідних для того, щоб набути нових звичок. Він стверджує, що для успішного формування нової звички потрібно виконувати її щодня, протягом 21 дня поспіль, з мінімальними зусиллями. Автор також розглядає методи, які допомагають позбутися звичок, які несуть шкоду нашому здоров’ю та благополуччю.

Клір подає читачам цікаві та зрозумілі приклади та ілюстрації, які допомагають краще зрозуміти його ідеї та застосовувати їх у повсякденному житті. Автор також використовує наукові дослідження та приклади з життя, щоб підтвердити свої твердження та показати ефективність атомних звичок.

Книга Джеймса Кліра може бути корисною для будь-якої людини, яка прагне до самовдосконалення та зміни свого життя на краще. Вона надає простий та легкий підхід до формування корисних звичок, які можуть виявитися корисними в будь-якій сфері життя, включаючи роботу, стосунки, здоров’я та фізичну форму.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих» Джеймс Клір

Ua-Ebook
Додати коментар