«Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

«Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік ВуйчичНазва: Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя
Автор: Нік Вуйчич
Рік видання 2010
Жанри: Біографії і Мемуари, Історії з життя, Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

Золота класика мотиваційної та психологічної літератури. «Життя без кордонів» Ніка Вуйчича — відомий та свого роду унікальний твір. На відміну від безлічі інших подібних книг, її автор — людина, на долю якої випали справді складні обставини. Майбутній письменник народився з рідкісним генетичним захворюванням — у нього зовсім немає рук і ніг. І ця людина ділиться з читачами своїми секретами подолання труднощів.

Неймовірне життя незвичайної людини, що народилася інакшою, але попри всі сумніви, депресії та міркування про самогубство стала успішним оратором, мільйонером, щасливим чоловіком та батьком. «Життя без обмежень» — автобіографічна книга Ніка Вуйніча, щиро викладений життєвий досвід, що надихає людей по всьому світу. Важко уявити скільки перешкод і випробувань припало на долю цього мужнього чоловіка. І головне, чим він прагне поділитись з усіма — обмежень не існує! Обмеження — ілюзія, яку ми дозволили собі нав’язати. Прочитавши цю книгу, ви не будете жалітися на свої невдачі і несприятливі умови, вам не залишиться нічого, окрім встати, йти і діяти, досягати своєї мрії і бути дійсно щасливим.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

«Если у вас нет друга, станьте другом сами. Если у вас случился плохой день, сделайте что-то хорошее для другого человека. Если вам больно, облегчите боль другого человека. Вы никогда не узнаете, чем можете изменить мир, если не будете проявлять доброту сами.»

“Мы и есть те перемены, которых мы ждем”. – Барак Обама

“Основатель компании Chrysler, Уолтер Крайслер, однажды сказал, что главная причина, по которой многие люди так ничего в жизни и не добиваются, заключается в том, что, когда возможность стучится в дверь, они не слышат стука, так как заняты поиском четырехлистного клевера на заднем дворе”.

«Ласковое прикосновение и теплый взгляд — вот что нужно любому расстроенному и запутавшемуся ребенку.»

Скачати безкоштовно книгу українською «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

Ua-Ebook
Додати коментар