«Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Гілберт

«Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел ГілбертНазва: Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія
Автор: Деніел Гілберт
Рік видання 2005
Жанри: Зарубіжна психологія, Саморозвиток, самовдосконалення, Особистісний ріст
ISBN: 978-617-12-7432-7
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Гілберт

Насправді ми нічого не знаємо про те, що таке щастя і що робить нас по-справжньому щасливими. На відміну від професора Деніела Ґілберта, засновника наукового напряму «щастязнавства». Він переконаний, що головна проблема — у безкінечному плануванні та невідповідності мрій реальності. Насолоджуватися життям необхідно не завтра, а сьогодні.

Спираючись на теорії й факти з психології, когнітивної неврології та філософії, автор розбирає феномен щастя на атоми. Годі дивитися навсібіч, чекаючи на появу чогось особливого! Справжнє щастя — у нас під ногами.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Гілберт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Гілберт


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» Деніел Гілберт

Ua-Ebook
Додати коментар