«Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер, Енні Ґоттліб

«Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер, Енні ҐоттлібНазва: Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш
Автор: Барбара Шер, Енні Ґоттліб
Рік видання 2003
Жанри: Зарубіжна прикладна і науково-популярна література, Зарубіжна психологія, Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш»
Барбара Шер, Енні Ґоттліб

«Мета цієї книги — зробити вас переможцем» — так уперше звернулася до читачів 1978 року колишня офіціантка та 44-річна самотня мати двох дітей Барбара Шер. За майже 40 років її перша з семи книг-бестселерів була видана мільйонами примірників та стала справжньою біблією для коуч-тренерів по всьому світі. Написані легко та натхненно, її книги допомогли мільонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.

Пригадайте, ким ви мріяли бути, допоки життя не внесло жорстких корективів, якими талантами були обдаровані. І дайте відповідь на непросте запитання: «Ким би ви могли стати?» Цікаві й оригінальні вправи допоможуть визначитися з цілями, розробити та візуалізувати стратегію їх досягнення та навчать долати труднощі. Переборіть свій страх, відпустіть минуле й рухайтеся вперед, бо життя надто коротке, а ваш унікальний потенціал надто цінний, аби марнувати його. Невпинно мрійте, міцно стійте ногами на землі та втілюйте свою мрію в життя!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер, Енні Ґоттліб на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш»
Барбара Шер, Енні Ґоттліб


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш»
Барбара Шер, Енні Ґоттліб

Ua-Ebook
Додати коментар