«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін ЯломНазва: Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта
Автор: Ірвін Ялом
Рік видання 2012
Жанри: Зарубіжна психологія, Загальна психологія, Психоаналіз / Психотерапія, Психотерапія та консультування, Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

Зручне крісло у напівзатемненому кабінеті, уважний психотерапевт, який вислухає всі ваші спогади і вирішить усі проблеми… Вас ніколи не цікавило, як це працює насправді? Один з найталановитіших у світі психотерапевтів розповість історії кількох своїх пацієнтів різного віку і статі — одруженої літньої жінки, яка закохалася в молодого лікаря, самотньої дівчини, котра разом із зайвими кілограмами скине маску базіки й веселухи, щоб нарешті стати щасливою, поважного бухгалтера, що на додачу до нападів мігрені залишить у минулому цілий віз родинних негараздів і чоловічих проблем…

Відмовившись від формалізованих діагнозів, доктор Ялом шукає особливий підхід до кожного зі своїх підопічних, щораз винаходить новий метод терапії, долаючи психологічні бар’єри, що зводилися роками, шукаючи ту потужну емоцію, яка переможе депресію, невпевненість чи руйнівну злість і змінить життя на краще.

Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю і дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

Свобода не лише вимагає від нас відповідальності за наше життя та всі рішення, які ми ухвалюємо, але також створює умови, коли зміни потребують від нас вольових вчинків.

Скачати безкоштовно книгу українською «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» Ірвін Ялом

Ua-Ebook
Додати коментар