«Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку» Ерік Берн

«Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку» Ерік БернНазва: Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку
Автор: Ерік Берн
Рік видання 2021
Жанри: Зарубіжна психологія, Секс і сімейна психологія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку» Ерік Берн

• Від автора бестселерів «Ігри, у які грають люди» та «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі»
• Провокативне дослідження

Те, про що соромляться говорити, і те, чим бодай раз у житті займався чи не кожен з мільярдного населення планети. Такий природний та важливий процес, що забезпечує виживання живих істот. Власне, процес, що й творить саме життя. Його називають по-різному і займаються ним по-різному. Один з найулюбленіших способів відтворення живих організмів — секс. Здається, у цьому питанні все просто і все відомо. Але чому й досі цей аспект існування огорнений міфами, табу та стереотипами?

Відомий американський психолог і психіатр, доктор медицини Ерік Берн переверне усталені уявлення про ігри, у які грають у ліжку. Ви зрозумієте, що дотепер нічого не знали про секс. Де ховається «жіноча» та «чоловіча» сила і чи існує вона взагалі, як «користуватися» статевим органами, механізми збудження та «інструкції з користування» власним тілом, секс по дружбі, або вплив статевого життя на наші стосунки із оточенням, польоти в космос та оргазм — чому це вдається одиницям?

І чи насправді є щось спільне між сексом та коханням? Захопливе та провокативне дослідження, що зазирає під ковдру та демонструє всю голу правду про секс.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку» Ерік Берн на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку» Ерік Берн


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Секс у людському коханні. Ігри, в які грають у ліжку» Ерік Берн

Ua-Ebook
Додати коментар