«Стань сильнішим» Брене Браун

«Стань сильнішим» Брене БраунНазва: Стань сильнішим
Автор: Брене Браун
Рік видання 2015
Жанри: Самовдосконалення, Зарубіжна психологія, Особистісний ріст, Психоаналіз / Психотерапія, Психотерапія та консультування
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Стань сильнішим» Брене Браун

Пережили хворобливе розлучення? Щодня вас критикує бос? Чи ви не можете прийти до тями після важкої втрати? Усім нам часом не вистачає сил піднятися після падіння і знову повірити у свої сили. Брене Браун написала книгу «Стань сильніший» саме для таких зневірених сердець, які вже залишили спроби шукати вихід. Вона стане для вас справжньою підтримкою у скрутному становищі, дасть шанс повірити в себе та отримати цінні знання про свої почуття, щоб ви змогли їх освоїти. Немає різниці, з якими саме труднощами ви зіткнулися професійними чи особистими, ця книга допоможе вам розібратися в них.

Брене Браун – професор та дослідник Х’юстонського університету. Її роботи пов’язані з вивченням почуття сорому та вразливості. Своє життя вона присвятила методам боротьби з цими деструктивними явищами людської психіки та заснувала ресурс онлайн освіти COURAGEworks для навчання психологів та психотерапевтів.

Книга Брене Браун «Стань сильніший» отримала позитивні відгуки серед читачів. Вона стала однією з найпопулярніших книг з психології за рейтингом Amazon та бестселером за версією The New York Times.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Стань сильнішим» Брене Браун на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Стань сильнішим» Брене Браун


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Стань сильнішим» Брене Браун

Ua-Ebook
Додати коментар