«Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант

«Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль РавікантНазва: Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе
Автор: Камаль Равікант
Рік видання 2021
Жанри: Самовдосконалення, Особистісний ріст, Історії з життя, Загальна психологія, Зарубіжна психологія, Психоаналіз / Психотерапія
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант

Ми любимо себе в останню чергу. Бо так звикли: спочатку — інші, ти сам — в останню чергу. Принести себе в жертву — добре, любити себе — погано. А потім — спустошення. І на що тепер ти здатен, лишившись порожнім, вичавленим, як апельсин? Любити інших? Як, коли ти не здатен шанувати власне «я»?

Знаєш, колись я так само не вмів цього. Днями апатично лежав у ліжку, втрачаючи друзів, компанію, сенс життя. Я висів над урвищем, знехтувавши собою. А потім я зрозумів: витягнути мене з цієї ями здатна тільки любов до себе. Самоповага, на яку заслуговує кожен з нас.

Я хочу, аби твоя самооцінка стала дійсно твоєю. Без чужих резюмувань та очікувань. Самооцінка, якої гідний найпрекрасніший, найталановитіший, найуспішніший ти. Не озираючись на інших, нарешті зазирнувши в себе і полюбивши того, ким ти є.

Щойно розпочнеш цей шлях, то побачиш — це не важко. Потрібна тільки самовіддача. А я допоможу тобі. Бо свого часу мені не вистачало такої підтримки.

Це змінило моє життя. І я вірю: воно змінить твоє.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе» Камаль Равікант

Ua-Ebook
Додати коментар