«Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

«Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене БраунНазва: Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є
Автор: Брене Браун
Рік видання 2010
Жанри: Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

Брене Браун — американська письменниця та психолог, професор Г’юстонського університету, вивчає проблеми сорому та вразливості.

Ця книжка — результат приголомшливого дослідження: як люди сприймають свою недосконалість. Аналізуючи тисячі історій чоловіків та жінок у віці від 18 до 87 років, Брене Браун дійшла вражаючого висновку: щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості. Уміння відвертої і дотепної оповідачки та незмінного лідера інтернет-переглядів на конференції TED об’єднати науку з цікавою історією зробило «Дари недосконалості» бестселером № 1 за версією The New York Times.

Що заважає людям почуватися щасливими? Ми самі себе змусили повірити, що щастя існує лише для досконалих людей, а ми недостатньо стрункі, розумні, привабливі, успішні або ж заможні, щоб його заслужити. Ми відчуваємо сором і тривожність, коли не можемо довести іншим власну неперевершеність, зрікаємося своїх принципів та нехтуємо талантами, аби відповідати чиїмось очікуванням. Проте стати щасливим легко — треба щиросердно прийняти свої недоліки і вразливість. Сміливість, співчуття та душевна близькість — дари недосконалості, що допоможуть відчути себе самодостатнім та щасливим і скерують на 10 головних дороговказів до щиросердного життя.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

В нашем, помешанном на технологиях мире мы путаем общительность и доверительные отношения. Мы в Сети, но это не значит, что вас слушают и слышат. Когда мы проводим больше времени в Facebook, чем с важными для нас людьми, это “гиперкоммуникация”. Вы не представляете, сколько раз мне случалось заходить в ресторан и наталкиваться на типичную семью – мать и отец разговаривают по мобильным, а дети чатятся или играют в видеоигры. Зачем тогда вообще сидеть за одним столом?

“Да, я несовершенен и уязвим, иногда мне бывает страшно, но это не отменяет того факта, что я также смел и достоин любви.”

Пока мы порицаем себя за то, что нам нужна помощь, мы, даже не отдавая себе в этом отчета, порицаем и людей, которым помогаем.Мы не можем давать от всей души, пока не научимся принимать взамен.

…естественность, как и многие другие вожделенные качества, приходит с практикой и является результатом сознательного выбора.

Естественность — это совокупность решений, которые нам приходится принимать каждый день. Это решение показать миру, каков ты на самом деле. Решение быть честным. Решение открыть окружающим свое истинное лицо.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є» Брене Браун

Ua-Ebook
Додати коментар