«Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт

«Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна БреттНазва: Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя
Автор: Регіна Бретт
Рік видання 2010
Жанри: Історії з життя, Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт

Регіна Бретт — відома американська журналістка, двічі виходила до фіналу Пулітцерівської премії в номінації «За коментар», лауреат численних премій за журналістську діяльність. 50 уроків — це роздуми про те, чому Регіна навчилася, перебуваючи в статусі матері-одиначки, коли шукала кохання там, де його не було, коли працювала над стосунками з Богом, боролася з раком і намагалася примиритися з важкими спогадами дитинства. Свої уроки Регіна публікувала в авторській колонці в газеті, і відразу стала однією з найпопулярніших в історії видання. У цій книжці Регіна Бретт перетворила 50 уроків на глибоко особисті, зворушливі, іноді смішні есе. Добра, мудра, дуже емоційна книжка змусить читачів замислитися над своїм життям, зробити його кращим, допоможе знайти й утримати щастя.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» Регіна Бретт

Ua-Ebook
Додати коментар