«7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

«7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. КовіНазва: 7 звичок надзвичайно ефективних людей
Автор: Стівен Р. Кові
Рік видання 2004
Жанри: Самовдосконалення, Особистісний ріст
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

Ця книжка — світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості! Вона позитивно вплинула на життя мільйонів людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс!

Керівництво навчить вас краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі й досягати їх.

Це книжка для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

Ми – це те, що ми робимо постійно. А отже, майстерність – це не дія, а звичка. Аристотель У своїй основі наш

Цей метод каже: якщо ви хочете бути щасливими в шлюбі, будьте людиною, яка генерує позитивну енергію й уникає негативної замість підживлювати її. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина-підліток була привітнішою й легше йшла на контакт, будьте батьками, які більше розуміють, співчувають, люблять і підтримують. Якщо ви хочете мати більше свободи й самостійності на роботі, будьте відповідальнішим, кориснішим працівником, який більше віддається своїй справі. Якщо хочете, щоб вам довіряли, будьте гідними довіри.

Альберт Ейнштейн зауважив: «Суттєві проблеми, з якими ми стикаємося, не можна розв’язати на тому самому рівні мислення, на якому ми перебували, коли їх створили».

Усі впливи, що їх ми зазнаємо в житті (від родини, школи, церкви, робочого середовища, друзів, колег і поточних соціальних парадигм, таких як етика особистості) відкладають на нас свій тихий, неусвідомлений відбиток

Скачати безкоштовно книгу українською «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

Ua-Ebook
Додати коментар