«Володар Мух» Вільям Ґолдінґ

«Володар Мух» Вільям ҐолдінґНазва: Володар Мух
Автор: Вільям Ґолдінґ
Рік видання 1984
Жанри: Література 20 століття, Зарубіжна класика, Зарубіжні пригоди
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Володар Мух» Вільям Ґолдінґ

Вільям Ґолдінґ — англійський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури. Всесвітню славу він здобув як автор роману «Володар Мух» — справжнього шедевра світової літератури. Це роман-притча, роман-символ, роман-антиутопія… Мабуть, найжорстокіша.

Внаслідок авіакатастрофи кілька дітей потрапляють на безлюдний острів, дуже схожий на райський куточок. Безмежний океан, тропічні пальми, кришталеве джерело, таємнича печера… Тут є все, крім дорослих. У маленькій громаді відразу визначаються два лідери. Починається боротьба за владу. І надто скоро діти забувають не тільки про дружбу й порядність, а навіть про людську подобу…

Межа, яка відділяє людину від тварини, дуже тонка. І боятися треба не того звіра, що десь зовні. Набагато страшніший той, що всередині в кожного…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Володар Мух» Вільям Ґолдінґ на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Володар Мух» Вільям Ґолдінґ

— Правила! — крикнул Ральф — Ты нарушаешь правила!

— Ну и что?

Ральф взял себя в руки.

— А то, что, кроме правил, у нас ничего нет.

Все всегда оказываются не такими, как от них ждешь.

Если лицо совершенно меняется от того, сверху ли или снизу его осветить, – чего же стоит лицо? И чего все вообще тогда стоит?

Они шагали рядом – два мира чувств и понятий, неспособные сообщаться.

Скачати безкоштовно книгу українською «Володар Мух» Вільям Ґолдінґ


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Володар Мух» Вільям Ґолдінґ

Ua-Ebook
Додати коментар