«Тарас. Повернення» Олександр Денисенко

«Тарас. Повернення» Олександр ДенисенкоНазва: Тарас. Повернення
Автор: Олександр Денисенко
Рік видання 2018
Жанри: Історична література, Сучасна українська література, Біографії і Мемуари
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Тарас. Повернення» Олександр Денисенко

Пропонуємо вашій увазі книгу Олександра Денисенка “Тарас. Повернення” від Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”.

Ім’я Тараса Григоровича, ймовірно першим прийде вам в голову, якщо вас попросять назвати найзнаменитішого українця. Але про його життя, більшості відомо не так багато. Ця книга, можливість заповнити прогалини в знаннях, не тільки біографії поета, а й історії в цілому. Дізнайтеся, чи був таким вже непохитним Шевченко, або йому як і всім потрібні були співчуття і дружба?

Новопетрівська фортеця на території Казахстану, колонізований Російською імперією. Саме там, Тарас Шевченко, сім довгих років відірваний від рідних країв, вів важку військову службу. У поневіряннях і муках, він змушений творити ховаючись від наглядачів, які суворо за ним спостерігали. У 1857 році, завдяки клопотанням, поета і художника звільняють. Заслання закінчилось. Здається, що цей жах залишився далеко в минулому. Найважчий період в усьому житті письменника, хочеться вірити, підійшов до кінця. Але, звільнення було лише стратегічним ходом, продиктованим політикою. Навіщо це було зроблено? Яка ціна?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Тарас. Повернення» Олександр Денисенко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Тарас. Повернення» Олександр Денисенко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Тарас. Повернення» Олександр Денисенко

Ua-Ebook
Додати коментар