“Возлюби свою хворобу” Валерій Синельников

"Возлюби свою хворобу" Валерій СинельниковНазва: Возлюби свою хворобу
Автор: Валерій Синельников
Рік видання 2018
Жанри: Наука, освіта, Медицина, Психологія, Саморозвиток, самовдосконалення
ISBN: 978-966-2263-02-2
Фрагмент

Про книгу “Возлюби свою хворобу” Валерій Синельников

Синельников Валерій Володимирович – відомий практикуючий психотерапевт, психолог, гомеопат, автор унікальних за простотою і ефективністю цілющих психологічних методик, які допомогли тисячам людей повернути здоров’я, підвищити добробут, пізнати радість життя.

Книга допоможе Вам відповісти на важливі питання, змінити ставлення до хвороби, зробити своє тіло здоровим, а життя – яскравим. Нова модель свідомості, розроблена автором, ефективні авторські методики і стратегії допоможуть вам не тільки досягти реального зцілення, але й попередити хворобу.

Як керувати своїми емоціями, читати думки, позбутися відчуття провини і жалості? Відповідь на ці та інші питання – в цій книжці. Зцілення розпочнеться, тільки Ви візьмете книгу в руки!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Возлюби свою хворобу” Валерій Синельников на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Возлюби свою хворобу” Валерій Синельников

Ua-Ebook
Додати коментар