“Маленькі жінки. Книга 2” Луїза Мей Олкотт

"Маленькі жінки. Книга 2" Луїза Мей ОлкоттНазва: Маленькі жінки. Книга 2
Автор: Луїза Мей Олкотт
Рік видання 2019
Жанри: Дитяча проза, Зарубіжна класика
ISBN: 978-966-03-8962-5
Фрагмент
 

Про книгу “Маленькі жінки. Книга 2” Луїза Мей Олкотт

Друга частина непідвладних плину років «Маленьких жінок» Луїзи Мей Олкотт занурює читачів у доросле життя сестер Марч. Чи підбере ключі до щастя Мег? Який вибір зробить бунтівна Джо? Як складеться доля Бет? Що похитне, здавалося б, усталені погляди Емі?

У дівчат настав неповторний період життя, під час якого відбувається становлення особистості і на який водночас припадає чи не найбільше душевних переживань — юність. Письменниця описує його передовсім через проникливе змалювання внутрішнього світу героїнь, їхньої реакції на непрості, а інколи — трагічні виклики.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Маленькі жінки. Книга 2” Луїза Мей Олкотт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Маленькі жінки. Книга 2” Луїза Мей Олкотт

Ua-Ebook
Додати коментар