«Фінансист» Теодор Драйзер

«Фінансист» Теодор ДрайзерНазва: Фінансист
Автор: Теодор Драйзер
Рік видання 1912
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза, Література 20 століття
ISBN: 978-966-03-7850-6
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Фінансист» Теодор Драйзер

«Фінансист» (1912) – перший роман циклу «Трилогія бажання» видатного американського письменника Теодора Драйзера (1871-1945), в основу якого покладено історію життя американського мільйонера Чарлза Йєркса.

Головний герой роману Френк Ковпервуд починає займатися комерцією ще в школі, а ставши дорослим, переходить до біржових спекуляцій. І хоча його судять за порушення закону, і він попадає до в’язниці, герой анітрохи не почувається винним.

Вийшовши з тюрми, він використовує свій шанс заробити дуже багато грошей під час банківської кризи. Тепер він почуває себе справжнім переможцем.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Фінансист» Теодор Драйзер на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Фінансист» Теодор Драйзер


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Фінансист» Теодор Драйзер

Ua-Ebook
Додати коментар