«Дари волхвів» О. Генрі

«Дари волхвів» О. ГенріНазва: Дари волхвів
Автор: О. Генрі
Рік видання 2020
Жанри: Зарубіжна класика, Класична проза
ISBN: 9780890008720
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Дари волхвів» О. Генрі

О. Генрі — визнаний у всьому світі майстер малого жанру, завдяки якому він пережив свій світанок. Герої його оповідань найрізноманітніші: робочі, художники, мільйонери, клерки, інженери, а сюжети дивують своїм різноманіттям і життєвістю, але є у них і дещо спільне — несподіваний фінал, що змушує читача замислитися.

У «Дарах волхвів» напередодні Різдва молода сімейна пара — Джим і Делла — виявляє, що у них не вистачає грошей на святкові подарунки один одному. Делла вирішує продати свої розкішні каштанові локони і купити чоловікові платинову ланцюжок для його золотого годинника. Увечері Джим приходить додому з подарунком для дружини. Молоді люди розкривають згортки і з’ясовується, що Джим продав свій годинник, щоб купити дорогий набір гребенів, про який Делла давно мріяла. Але це зовсім не псує свято двох люблячих сердець.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Дари волхвів» О. Генрі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Дари волхвів» О. Генрі


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Дари волхвів» О. Генрі

Ua-Ebook
Додати коментар