«Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

 «Чарівна крамниця» Герберт УеллсНазва: Чарівна крамниця
Автор: Герберт Уеллс
Рік видання 2020
Жанри: Зарубіжна класика, Зарубіжна фантастика
ISBN: 9780890008744
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

Ця книга знайомить читача з найкращими зразками малої прози Герберта Веллса (1866—1946) — відомого­ англійського письменника-фантаста. Персонажами його оповідань стають люди, у розмірене життя яких вривається щось незвичайне: чи то наукове відкриття, чи то чарівник, котрий виконує всі бажання­, чи просто голодний страус, що випадково проковтнув діамант. У цих творах стирається тонка межа між реальністю і людським уявленням про неї, а гумор і легка іронія у поєднанні з химерними сюжетами лише посилюють ефект занурення в нові світи.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Чарівна крамниця» Герберт Уеллс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Чарівна крамниця» Герберт Уеллс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Чарівна крамниця» Герберт Уеллс

Ua-Ebook
Додати коментар