«Нове життя» Данте Аліг’єрі

«Нове життя» Данте Аліг'єріНазва: Нове життя
Автор: Данте Аліг’єрі
Жанри: Поезія, Зарубіжна старовинна література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Нове життя» Данте Аліг’єрі

Найвидатніший італійський поет Данте Аліг’єрі, автор безсмертних творів – “Нове життя” і “Божественна комедія”, увійшов в історію світової літератури як останній поет Середньовіччя і перший поет Нового часу, а також творець літературної італійської мови.

Книга, з якої почався шлях Данте в літературі і яка прославила ім’я поета, – “Нове життя” – збірка з тридцяти віршів, створених у період з 1281 по 1292 рік. У обрамлених прозою віршах Данте розповів історію свого кохання до Беатріче Портінарі. Ця книга, щиро, трепетно і натхненно яка розповіла світу про велику любов і велике горе живого людського серця, вважається першою ліричною сповіддю у світовій літературі. Глибоке почуття наситила ці вірші, і його не змогли заглушити умовні прийоми школи “нового солодкого стилю”. “Нове життя” Данте стала одним з ранніх досягнень формування ренесансної літератури і справжнім гімном життя і любові.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Нове життя» Данте Аліг’єрі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Нове життя» Данте Аліг’єрі


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Нове життя» Данте Аліг’єрі

Ua-Ebook
Додати коментар