«Мізері» Стівен Кінг

«Мізері» Стівен КінгНазва: Мізері
Автор: Стівен Кінг
Рік видання 1987
Жанри: Жахи і Містика
ISBN: 978-617-12-0398-3, 978-0-451-16952-5, 9786171203976
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Мізері» Стівен Кінг

Чи може порятунок від вірної загибелі обернутися таким кошмаром, що навіть смерть здасться милосердним даром долі? Може – бо саме так сталося з Полом Шелдоном, автором серії книг про поневіряння Мізері.

Поранений письменник опинився в руках Енні Вілкс – жінки, яка втратила розум на грунті його романів. Усамітнений будиночок одержимої бісами фурії перетворився на камеру тортур, а існування Пола – в пекло, повне болю і жаху.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мізері» Стівен Кінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Мізері» Стівен Кінг

Знаешь, почему авторы пишут, что посвящают книги своим близким? Потому что в конце концов масштабы собственного эгоизма начинают их пугать.

Может, есть и феи, и эльфы, но помни: Бог помогает тем, кто помогает себе сам.

“Кто-нибудь мог бы прийти и спасти от ужаса, но никто не пришел…потому что никто никогда не приходит”.

В писании есть что-то от онанизма; пальцы мучают пишущую машинку, а не собственную плоть, но оба процесса в значительной степени зависят от изобретательности ума, быстроты рук и искренней преданности искусству нетривиального.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мізері» Стівен Кінг


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Мізері» Стівен Кінг

Ua-Ebook
Додати коментар