«Я – легенда» Річард Метісон

«Я – легенда» Річард МетісонНазва: Я – легенда
Автор: Річард Метісон
Рік видання 1995
Жанри: Зарубіжна фантастика, Жахи і Містика
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Я – легенда» Річард Метісон

Роберт Невілл – герой роману “Я – легенда” – єдина людина в Лос-Анджелесі, яка не заразилася хворобою, симптоми якої нагадують вампіризм, і єдиний, хто вижив. Сховавшись у броньованому будинку, він шукає ліки від хвороби, яка знищила людство… Цей сюжет сьогодні знає майже кожен: однойменний блок-бастер із Віллом Смітом у головній ролі подивилися мільйони глядачів. Але чи всі вони прочитали книгу, яка стала основою сценарію? І чи всі знають, яким “великий та жахливий” Річард Матесон бачив кінець цієї історії? Який глибокий і навіть шокуючий філософський зміст він вкладав у свій фантастичний світ майбутнього? Книга, яка ніколи не застаріє та не перестане дивувати, культовий роман наукової фантастики.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Я – легенда» Річард Метісон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я – легенда» Річард Метісон


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Я – легенда» Річард Метісон

Ua-Ebook
Додати коментар