«Друга фундація» Айзек Азімов

«Друга фундація» Айзек АзімовНазва: Друга фундація
Автор: Айзек Азімов
Рік видання 2017
Жанри: Зарубіжна фантастика, Наукова фантастика, Література 20 століття
ISBN: 978-617-12-4175-6,978-617-12-4176-3,978-617-12-3925-8
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Друга фундація» Айзек Азімов

Загадкова, незнана Друга Фундація — мета усіх пошуків. Без потаємної держави Мул не може завершити свою омріяну місію – підкорення всієї Галактики. Генерал Прітчер зазнає невдачі за невдачею і Мул розуміє: треба шукати допомоги. Поки що їхні пошуки ґрунтуються тільки на словах-орієнтирах славнозвісного психоісторика Гарі Селдона, який вказував напрямок — «на іншому кінці Галактики, там, де закінчуються зірки»… Історія пошуків Другої Фундації розтягнулася на дестяки років. Після смерті Мула його союз планет розпадається. Перша Фундація повертає собі владу. Але інтриги, пов’язані із пошуками таємничої Другої Фундації не вщухають. Можливо, шукачів хтось навмисно збиває зі сліду? А, може, Другої Фундації не існує?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Друга фундація» Айзек Азімов на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Друга фундація» Айзек Азімов


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Друга фундація» Айзек Азімов

Ua-Ebook
Додати коментар