«Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

«Міст у Терабітію» Кетрін ПатерсонНазва: Міст у Терабітію
Автор: Кетрін Патерсон
Рік видання 1977
Жанри: 👧🏻 Зарубіжні дитячі книги, 👧🏻 Дитячі пригоди, 👧🏻 Книги для підлітків
ISBN: 978-0-06-073401-5
Фрагмент

Про книгу «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

Ціле літо Джесс Еронс тренувався, щоб стати найкращим бігуном у п’ятому класі. І досягнув би мети, якби його не випередила новенька, Леслі Берк. Але цей програш не стає на заваді справжній дружби, і діти цілими днями пропадають у лісі, де вигадують чарівне королівство — Терабітію. А в реальному світі на них чекають труднощі в школі, випробування на міцність, дрібні страхи і… розуміння, що треба завжди рухатися вперед.

Зворушливий світ Терабітії, а також щемка історія дружби назавжди залишаться в пам’яті дітей і дорослих.

«Міст у Терабітію» увійшов до переліку найвизначніших творів дитячої літератури за версією Американської літературної асоціації, до списку «Відомі дитячі книжки» за версією ALA та здобув нідерландську премію «Срібний олівець».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Міст у Терабітію» Кетрін Патерсон

Ua-Ebook
Додати коментар