«Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)

«Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)Назва: Джордж і таємний ключ до Всесвіту
Автор: Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)
Рік видання 2007
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитячі пригоди, Книги для підлітків
ISBN: 978-617-679-222-2
Фрагмент
 

Про книгу «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)

Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… верхи на астероїді! Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за суперкомп’ютер, який уміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І чи вдасться головному героєві – допитливому сміливцеві Джорджу – визволити свого приятеля з чорної діри? На сторінках цієї книги, сповненої гумору й карколомних пригод, розкрито найцікавіші загадки Всесвіту, а важливі наукові факти переплетено з веселими і часом небезпечними витівками. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо. Дизайн обкладинки – Творча майстерня «Аґрафка».

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ) на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Стівен Хокінг (Стівен Гокінґ)

Ua-Ebook
Додати коментар