«Агенція “Локвуд і Ко”. Сходи, що кричать. Книга 1» Джонатан Страуд

«Агенція “Локвуд і Ко”. Сходи, що кричать. Книга 1» Джонатан СтраудНазва: Агенція “Локвуд і Ко”. Сходи, що кричать. Книга 1
Автор: Джонатан Страуд
Рік видання 2013
Жанри: Зарубіжні дитячі книги, Дитяча фантастика, Книги для підлітків
ISBN: 978-617-585-164-7
Фрагмент
 

Про книгу «Агенція “Локвуд і Ко”. Сходи, що кричать. Книга 1» Джонатан Страуд

На території Лондона виникла зловісна проблема: різноманітні примари, привиди та духи з’явилися по всьому місту, і ведуть вони себе не зовсім приязно. Але існують молоді люди, що володіють психічними здібностями, необхідними для того, щоб побачити та викорінити цих надприродних ворогів. Виникло багато різних агентств по виявленню паранормального, вони готові братися за небезпечну роботу, і звичайно ж, вони знаходяться в жорсткій конкуренції за бізнес.

За сюжетом книги відважна і талановита Люсі Карлайл об’єднується з Ентоні Локвудом, харизматичним лідером одного невеликого агентства, яке працює незалежно. Після того, як завдання призводить до жахливого відкриття і катастрофічного кінця, Люсі, Ентоні, і їх саркастичний колега Джордж змушені взяти участь в небезпечному розслідуванні, що стосується одного з найбільш часто відвідуваних будинків в Англії. Чи вдасться Локвуду і Ко пережити легендарну Сходи, що кричать і Червону Кімнату?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Агенція “Локвуд і Ко”. Сходи, що кричать. Книга 1» Джонатан Страуд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Агенція “Локвуд і Ко”. Сходи, що кричать. Книга 1» Джонатан Страуд

Ua-Ebook
Додати коментар