«П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Верн

«П’ятнадцятирічний капітан» Жуль ВернНазва: П’ятнадцятирічний капітан
Автор: Жуль Верн
Рік видання 1878
Жанри: Дитячі пригоди, Морські пригоди, Книги про пригоди, Зарубіжні дитячі книги, 🎓 Шкільні підручники, Зарубіжна класика, Література 19 століття
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Верн

Вперше роман Жюля Верна про відважного п’ятнадцятирічного хлопчика, який став капітаном китобійного корабля “Пілігрим”, був опублікований в 1848 році. Але й зараз ця історія цікава багатьом юним шукачам пригод. Багато чого довелося спробувати сироті Діку Сенду на “Пілігримі” перед тим, як стати його капітаном. Майже весь екіпаж загинув у сутичці з китом, а кок і работоргівець Негоро задумав підступний план і потай змінив курс корабля, тому замість Південної Америки він прибув до Африки. Можливо, хтось і злякався б, але тільки не Дік Сенд. Хоробрість і шляхетність – ось найкращий рецепт у боротьбі за життя!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Верн на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Верн


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «П’ятнадцятирічний капітан» Жуль Верн

Ua-Ebook
Додати коментар